Fotoksiążka i fotalbum Rzeszów

OFERTA

Standardowo proponuję fotoreportaż ślubny od przygotowań/błogosławieństwa poprzez ślub, przyjęcie weselne aż do oczepin i zabaw im towarzyszących oraz plener w dowolnym dniu. Jednak to Państwo decydujecie o ostatecznym kształcie fotoreportażu.

Połączenie doświadczeń artystycznych i informatycznych pozwala mi swobodnie poruszać się w temacie fotografii i w większości przypadków sprostać wszelkim oczekiwaniom co do stylistyki zdjęć. Pracując w technice cyfrowej mogę przygotować fotografie w tonacji czarno-białej, sepii, nadać efekt starych zdjęć lub poddać stylizacji. Wszystko to jednak robię z umiarem i zachowaniem dobrego smaku.
Zdjęcia ślubne przygotowuję w formacie 15x21  lub 15x23 cm, w tradycyjnych stylowych albumach z kartami przekładanymi pergaminem lub formie fotoalbumu. Wszystkie przekazywane zdjęcia poddane są cyfrowej obróbce i przygotowane są do wykonania odbitek czy zaprojektowania fotoksiążek lub fotoalbumów.

Posiadam ukończony kurs liturgiczny w zakresie fotografowania w czasie uroczystości religijnych, zorganizowany przez Kurię Diecezjalną w Rzeszowie.

fotografia w stylu retro vintage

fotoalbumy retusz zdjęć fotografia ślubna w stylu retro polecam firmy z branży ślubnej z Podkarpacia i Małopolski

fotografia ślubna podkarpacie Google+
fotoalbum album tradycyjny Rzeszów

FOTOALBUMY

FOTOALBUM CZY FOTOKSIĄŻKA ... czytaj więcej

fotoalbumy Rzeszów

Fotoalbumy i fotoksiążki z indywidualnym niepowtarzalnym projektem, bez wykorzystywania powielanych szablonów.fotoalbumy ślubne Krosno

Fotoalbumy ślubne mogą być dobrym upominkiem np. dla rodziców.


fotoksiążka ślubna Rzeszów i podkarpackiePRZYKŁADOWE ROZKŁADÓWKI FOTOALBUMÓW

Kliknij projekt aby powiększyć

oferta fotoalbumy i fotosiążki w rzeszowie


fofotoalbumy podkarpackie


fofotoalbum Rzeszów

Wybierając fotoalbum na prezentację zdjęć ślubnych mamy możliwość powiększenia fotografii do rozmiarów całej strony (rozkładówki).

fofotoalbum ślubny i fotoksiążki


fotoksiążki Rzeszów Krosno


fotoksiążka ślubna podkarpackie
Fotoalbumy posiadają rozkładówki w formacie 60 x 30 cm lub większym.

fotoksiążki rozkładówki

Fotoksiążki:

Fotoalbumy i fotoksiążki z autorskimi projektami Krosno Mielec Rzeszów Przemyśl Sanok. Album tradycyjny jak za dawnych czasów z wklejanymi fotografiami lub nowoczesna, bardzo trwała fotoksiążka: Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice Jasło Kraków - ale i nie tylko Podkarpacie czy Małopolska.

Będzie mi miło jeśli polubisz mój FanPage:
polecam firmy z branży ślubnej z Podkarpacia i Małopolski

MAPA STRONY
Wszystkie fotografie zamieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim.