ekskluzywne fotoksiązki i fotoalbumy ślubne Kraków Rzeszów

FOTOKSIĄŻKA czy FOTOALBUM oto jest pytanie

Fotoksiążka, a właściwie fotoalbum, lub album tradycyjny są produktami finalnymi fotoreportażu ślubnego. Pragnę tutaj krótko przedstawić różnice pomiędzy nimi ponieważ jak życie pokazuje te pojęcia często są mylone.

fotografia w stylu retro vintage

fotoalbumy retusz zdjęć fotografia ślubna w stylu retro polecam firmy z branży ślubnej z Podkarpacia i Małopolski

fotografia ślubna podkarpacie Google+

FOTOALBUM

Fotoalbum – to produkt ekskluzywny, dla najbardziej wymagających Klientów. Sanowi go indywidualnie zaprojektowany album w twardej oprawie ze zdjęciami skomponowanymi i wydrukowanymi na sztywnych kartach. Ze względu na grubość kart (rozkładówek), a co za tym idzie – ich ciężar, zazwyczaj składa się od dziesięciu do kilkunastu rozkładówek. Technologia jego produkcji umożliwia zastosowanie szerokiej gamy dodatków, takich jak okucia narożników, okienko ze zdjęciem na okładce, zaokrąglenie narożników stron czy też dodanie efektownych napisów i wytłoczeń. Można do niego zastosować eleganckie opakowania, sama okładka fotoalbumu może być wykonana z różnych materiałów: skóry, ekoskóry, może też być zadrukowana zdjęciem.

fotoalbumy ślubne Kraków Rzeszów Nowy Sącz

FOTOAMBUMY ŚLUBNE KRAKÓW NOWY SĄCZ, RZESZÓW


FOTOKSIĄŻKA

Fotoksiążka – mówiąc najprościej jest to książka w twardej oprawie, o miękkich stronach, zawierających dowolnie zamieszczane zdjęcia, strony drukowane są za pomocą maszyny cyfrowej na wysokiej jakości papierze. Ze względu na rodzaj papieru można w niej zamieścić bardzo dużo stron. W fotografii ślubnej ma najmniejsze zastosowanie.

ALBUM TRADYCYJNY

Album tradycyjny – to album fotograficzny, z twardymi okładkami i miękkimi kartami, zazwyczaj oddzielonymi cienkimi, kalkowymi przekładkami, gdzie na poszczególnych stronach ręcznie przyklejane jest zdjęcie (zdjęcia) za pomocą fotonarożników lub fotoprzylepców. Albumy mogą mieć bardzo różne wykonanie, począwszy od okładek ze skóry ekologicznej, przez tkaniny, czy też eleganckie skórzane.

tradycyjny album ślubny

Fotoalbumy i fotoksiążki bez wykorzystywania wielokrotnie powielanych szablonów posiadają swój indywidualny i niepowtarzalny charakter.
Ekskluzywne fotoksiążki ślubne, albumy tradycyjne oraz fotoalbumy - Kraków Tarnów Krosno, Brzesko, Nowy Sącz, Rzeszów - Małopolska i Podkarpacie.

Projekty rozkładówek fotoalbumów. © Fotoszwed
Wykorzystywanie jakichkolwiek zdjęć i innych elementów tej strony bez zgody autora zabronione.
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim.